Inspirace pro nové začátky

S novými začátky není spojený jen Nový rok. Od časů školní docházky s nimi totiž máme podvědomě spojené i podzimní měsíce. Chcete-li i vy začít ve svém životě něco nového, odhodit staré zátěže a vydat se novým a lepším směrem, můžete načerpat inspiraci na 59. Minervě – Výstavě zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu, která se uskuteční 1. – 2. října od 10 do 18 hodin v Michnově paláci na pražské Malé Straně.

Je jedno, zda se vaše nové začátky budou týkat zdraví, vztahů, práce či hledání směru, který by dal vašemu životu smysl a vás naplnil harmonií a štěstím. S tím vším vám mohou pomoci zkušení a pečlivě prověření odborníci, které už patnáctým rokem můžete na Minervě potkávat. Najděte si toho svého odborníka, který pomůže právě vám, nebo navštivte zajímavé přednášky, semináře a workshopy, kde získáte inspiraci a naučíte se důležité dovednosti.

A na co konkrétního se můžete těšit tentokrát?

Laserová fototerapie

Jednoduchý přístroj, který umožní ozařování krve lékařským polovodičovým laserem přes nosní dutinu, si už získal oblibu v zahraničí a nyní přichází i k nám. Dokáže účinně čistit krev, snižovat její srážlivost, zlepšovat okysličení mozku a dalších tělesných orgánů, snižovat krevní tlak i hladinu cholesterolu. V Indii se osvědčil i u diabetiků prvního i druhého typu – nejen, že podporuje snížení hladinu krevního cukru, ale zároveň pomáhá zmírnit i komplikace cukrovky, jako je například diabetická neuropatie či retinopatie.

Aromaterapie ve službách úklidu

Éterické oleje jsme zvyklí používat při odpočinku, masážích a léčebných procedurách, skvělou službu nám však mohou prokázat i při úklidu. Tamara Krejcarová vám poradí, jak je kombinovat s úklidovými prostředky, aby váš domov zbavily bakterií, energeticky jej očistily a dodaly mu atmosféru pohody a harmonie.

Orákulum jako odpověď na otázky

Zajímavou pomůcku představí na Minervě Jeremiáš Polcar – jde o Orákulum, složitý systém soukolí, který po zadání data narození a následném roztočení vygeneruje číselné kombinace, v nichž se skrývají odpovědi na důležité životní otázky.

Biorezonancí nejen proti alergii

Na vlastní kůži můžete vyzkoušet přístroj Bicom, který pracuje na principu biorezonance a je účinný nejen při léčbě poruch imunity a alergií, ale i celé řady dalších problémů. Za zmínku stojí i další zajímavý přístroj, Zapper, který dokáže účinně ničit viry, bakterie a další patogeny v organismu.

Chromoterapie, colorterapie – léčba barevným světlem

Pomocí barev můžete načerpat novou energii nebo se naopak uklidnit a zregenerovat, zbystřit soustředění či inspiraci nebo podpořit komunikaci. Kromě toho ale barvy působí také na mnoho zdravotních potíží jak fyzických, tak psychických. Nenechte si ujít jedinečné setkání s Petrou Mičulkovou a barvami.

Léčivá moc konopí

Pokračovat bude i série přednášek a workshopů, na nichž se dozvíte nejen zajímavé informace o léčivých účincích konopí, ale naučíte se tuto rostlinu také pěstovat a zpracovávat.

Bylinky v lékárničce i kuchyni

Pro velký úspěch navazujeme i na další úspěšné téma – léčivé rostliny a jejich využití nejen v prevenci a léčbě zdravotních potíží, ale i v kuchyni, způsoby zpracování, skladování, pěstování a mnohou dalšího.

Cvičením proti bolesti

Kromě tradičních tří sálů, v nichž po celou dobu konání Minervy budou probíhat přednášky a semináře, bude tentokrát k dispozici i sál čtvrtý, v němž můžete navštívit cvičení určená zejména na odstranění bolesti pohybového aparátu.

www.minervazdravi.com