Tento článek Uda Ulfkotteho navazuje na text s názvem Odvážný německý novinář, který přiznal, že média tvrdě manipulují veřejné mínění a zpravodajství ovlivňují tajné služby, náhle zemřel, který Šifra zveřejnila v uplynulých dnech.

Lež, se kterou politici a novináři odhalují problém Afghánistánu, začíná již slovem Hindúkuš. Prohlášení, že tam brání mír a svobodu, je bezohlednost, která se dá jen stěží překonat. ,,Hindu“ je zkratka pro stoupence hinduistického náboženství (třetí největší na světě), což se nemusí hlouběji vysvětlovat. A „Kuš“ je verze perského slova „Kosh“, které se překládá jako ,,zabít“ nebo ,,vyhnat“. Hindúkuš je na islámské straně pohoří, které se táhne od Afghánistánu až k Íránu. Je to symbol pro místo, odkud se stoupenci hinduismu s oblibou vyhánějí nebo zabíjejí. Od příchodu západních vojsk do Afghánistánu v roce 2001 existuje vedle stoupenců afghánské doktríny zabíjení hinduistů také jedno německé nařízení – o respektování místních zvyků. To znamená dívat se stranou a nezasahovat při rozšířeném znásilňování mladých chlapců. Takže síly NATO musejí vědět, že je v zemi znásilňování mladých chlapců běžné. Už jste o tom někdy v našich médiích hlavního proudu slyšeli jediné slovo? [sociallocker id=“94522“]

Studie totiž potvrzují, že mít sex s malými chlapci je pro mnoho Afghánců zcela běžné To se děje zcela otevřeně. Takové kontakty vzniknou na večírcích, které jsou známé jako „Hra s chlapci“ (v místním jazyce se jim říká „Bacha Bazi“). Od té doby, co německý parlament schválil nasazení německých vojáků v Afghánistánu v prosinci 2001, pedofilní novináři a politici se rvou o to, aby mohli doprovázet „delegace“ do takové země, kde je znásilnění dítěte součástí večerní kulturní zábavy.

Od roku 2008 také existují závažné zprávy Organizace spojených národů, podle kterých v  oblastech severního Afghánistánu kontrolovaných německou armádou, Bundeswehrem, znovuožila zábava Bacha Bazi. Pozn. Šifry: Ta přitom byla za vlády Tálibánu, ještě před invazí USA a jejich spojenců, zakázána.

Chlapci si při Bacha Bazi musejí obléknout dívčí šaty a tančí před afghánskými muži. Ti je následně znásilní. Bacha Bazi patří do severoafghánské kultury tak jako večerní sklenička německého sedláka.

Autor tohoto textu Udo Ulfkotte zemřel v pátek 13. ledna. Foto Facebook

Muži rovněž mladé znásilněné chlapce prodávají dál. Jsou podle staré islámské tradice jakousi válečnou kořistí, která nemá žádná práva. Patří tomu, kdo nějaké rodině chlapce uloupil. Ve večerních hodinách pak muži zneužívají děti. O těchto praktikách na jedné webové stránce píše člověk, který tato místa navštívil: „Pozdě v noci, když už nikdo netančí, jsou mladíci předáváni dál blízkým přátelům na sexuální služby. Není pro chlapce nic neobvyklého, pokud na konci večera mají nové vlastníky, kteří je na takových seancích nakupují a prodávají. Tady je určitá hranice pro osvícenou multikulturní toleranci. Není pochyb o tom, že se jedná o sexuální otroctví ve své nejhorší formě: s dětmi. Na Západě tak důležité rozdělení mezi homosexualitou a pedofilií je tady v Baglanu zcela bezvýznamné.“

Existuje několik afghánsko-německých internetových fór, kde se zcela otevřeně chatuje o perverzním dětském sexu v afghánské domovině. To je známé již dlouho, ale zdá se, že to nikoho nezajímá. Odehrává se to okolo základen německých vojáků v severním Afghánistánu. Nakonec vojáci musejí svůj pohled odvrátit, stejně tak jako u obchodu s drogami. V opačném případě by se mohli stát dokonce častějším cílem afghánských bojovníků. Pozn. Šifry: Dobře to zhodnotil americký kapitán speciálních sil Dan Quinn, který byl stažen z mise za to, že zmlátil jednoho afghánského velitele, jenž držel malého chlapce přivázaného řetězy k posteli: „Důvod, proč jsme v Afghánistánu, je ten, že jsme slyšeli příšerné věci, které Tálibán dělal lidem a jak jim odebral veškerá práva,“ popsal Quinn. „Ale nakonec sami dáváme moc lidem, kteří dělají horší věci než sám Tálibán.“

Politici hledají čerstvé maso

Pokud jde o Bacha Bazi, německá politika zavírá oči. Proč? Proč se v Německu na jedné straně bojuje s dětskou pornografií na internetu, ale na druhou stranu se odvrací zrak od hardcore znásilňování dětí v zemi, kde jsou rozmístěni němečtí vojáci? O co jde v Afghánistánu doopravdy?

Odpověď je poměrně jednoduchá a jasná: pedofilní němečtí politici byli první, kteří dychtili po návštěvě německých vojáků v Afghánistánu, aby se s nočními „místními zvyky“ seznámili zblízka. Jeden německý politik se během pravidelných návštěv německých jednotek v Afghánistánu měl zúčastnit kulturně rozšířeného zneužívání mladých chlapců. Podle údajů západních zpravodajských kruhů byl natočen a vydírán. Pravidelně vyrážel spolu se dvěma novináři na Bacha Bazi do Afghánistánu, přičemž tyto „výlety“ zaplatili němečtí daňoví poplatníci. Když před několika lety zemřel, byl ve všech médiích oslavován, ačkoliv politika a média odvrácenou stránku tohoto člověka znaly velmi přesně.

Mezitím je riziko pro cizince, kteří se takových sexuálních party s dětmi v Afghánistánu chtějí zúčastnit, nesmírně vysoké. Návštěva takové akce může skončit smrtí. Tálibán od roku 2016 používá Bacha Bazi děti (lépe řečeno dětské sexuální otroky) k tomu, aby pronikl do afghánské armády a infiltroval zahraniční základny. Francouzská tisková agentura AFP v červnu 2016 informovala o tom, že jen v samotné centrální afghánské provincii Uruzgan je na každém z 370 oficiálních kontrolních bodů (Checkpoint – stanice policejní kontroly) něco mezi jedním až čtyřmi Bacha Bazi dětmi. Jsou tam za účelem rychlého sexu. Stále víc těchto děti školí Tálibán, aby do blízkosti cizích vojsk přinesly bomby a nástrahy. Berlínské vládní kruhy se tváří, že je to pro ně zcela nová informace.


Bacha Bazi aneb Hra s chlapci. Nezletilí hoši se převlečou za dívky, zatančí a pak jsou znásilňováni. Vojska NATO to v Afghánistánu kryjí jako „součást kulturní tradice“.

Ve finále se průměrný čtenář musí zeptat, proč je Afghánistán pro německé politiky a novináře nejoblíbenější destinací mimo Evropu. Delegace státních tajemníků, ministrů a poslanců tuto zemi za rok navštíví přibližně 40–60krát. Mnozí z nich tam nelétají kvůli tomu, že je Afghánistán krásná a klidná země, ani diskutovat o důležitých záležitostech.

Ne, mnozí z nich hledají sex s dětmi. Pro zástupce médií, kteří tam cestují, existují pokyny, aby o této speciální problematice zcela mlčeli. The New York Times to ovšem neudělaly. Na konci roku 2015 psaly o tom, že američtí vojáci by neměli zasahovat, pokud jsou očitými svědky obvyklého znásilňování malých chlapců. Německá média z toho vytvořila palcové titulky: „Americká armáda toleruje zneužívání“.

Ani jeden německý novinář se neodvážil napsat o tom, že zneužívání je zcela běžná věc i v případě, když do země cestuje delegace z Německa. Všechno je to nejen nechutné, ale i nepoctivé. [/sociallocker]

Poznámka vydavatelství Kopp-Verlag, pro které Udo Ulfkotte pracoval: Některým čtenářům mohou připadat informace od Uda Ulfkotteho o Bacha Bazi neuvěřitelné. Poté, co vydavatelství Kopp-Verlag zveřejnilo první informace na toto téma od Uda Ulfkotteho, přišlo do redakce mnoho rozhořčených dopisů od občanů. Obvinili v nich autora a nás z „pobuřování“ a informace považovali za zcela fiktivní. Ve skutečnosti jsou tyto skutečnosti dobře dokumentované zahraničními médii (například v článku v britském Daily Mail ze 07. 1.2016). Také WikiLeaks předložila odpovídající dokumenty. V aktuální knize Volkspädagogen (název se dá přeložit jako Vychovatelé národa) Udo Ulfkotte píše o tom, jak nás hromadné sdělovací prostředky chtějí vychovávat v politické korektnosti (Nakladatelství Kopp Verlag). V knize je 485 poznámek a odkazů ke zdrojům z mainstreamových médií. S ohledem na účast německých politiků nezmiňuje Ulfkotte žádné jméno a pouze odkazuje na „západní zpravodajské zdroje“. To, že takové tvrzení není ověřitelné, není rozhodně uspokojivé. Ale nazývat věci pravými jmény, to by bylo pro novináře smrtící. Ulfkotte disponoval dobrými kontakty, což jako dlouholetý redaktor Frankfurter Allgemeine Zeitung v minulosti náležitě prokázal.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Překlad: Jan Běhůnek, homaterapie.cz

Zdroj: https://www.compact-online.de/paedosex-am-hindukusch-bundeswehr-schaut-weg-von-udo-ulfkotte/