Video: Miluj svůj život aneb Jak mít rovnou páteř a nepodlehnout stresu

Zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty, intenzivní pracovní dílny, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný umělecký program – to vše představuje festival Miluj svůj život. Na deseti místech současně se představí více než 150 účinkujících z celé České republiky a ze zahraničí, aby vám předali své zkušenosti a poznatky anebo vás třeba jen potěšili příjemným vystoupením.

Program letošního plzeňského festivalu (na jaře a na podzim se koná ještě v Praze), jenž začíná už v sobotu 2. 7., je velmi bohatý a zajímavý a vybere si každý, ať už ten, kdo hledá cestu či směr, nebo ten, kdo jde již cíleně za určitým tématem.

Kromě přednášek zařadili organizátoři také velký počet koncertů a hudebních či divadelních vystoupení. Jedním z nich je Léčivé divadlo, projekt herečky a moderátorky Gabriely Filippi. Ta se objevuje pravidelně na pražských akcích, nicméně letos poprvé ji budou moct spatřit návštěvníci v Plzni, konkrétně v představení Chlapec, který viděl pravdu. Jedná se o pravdivý příběh o tom, jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Hostem bude tentokrát skladatelka a kytaristka Milada Karez.

V sobotu od 14.00 vystoupí i šéfredaktor časopisu Šifra Milan Vidlák, který povypráví o tom, jak to (ne)funguje v českých a světových médiích a proč se skutečná realita od té mediální tolik liší…

www.festivalmilujsvujzivot.cz