Senátor z Virginie za Republikánskou stranu Richard Black veřejně potvrdil, že světu nevládnou politici, ale oligarchové, kteří je vodí jako loutky. Senátor Black, který je aktivním politikem a insiderem uvnitř strany, kde zuří boj mezi přívrženci prezidenta Donalda Trumpa a jeho odpůrci, v neuvěřitelném rozhovoru pro RT International otevřeně popsal, kdo ve skutečnosti (nejen) v Americe vládne a jak (ne)funguje celý systém. řeč je o takzvaném Deep State (Šifra jej překládá jako skrytý stát, i když to není úplně přesné), stát ve státě.

O fungování tohoto skrytého státu v exkluzivním rozhovoru pro Šifru promluvila i bývalá kongresmanka Cynthia Ann McKinney.

Ve videu, k němuž udělal české titulky a které zveřejnil šéfredaktor serveru Aeronet.cz, senátor vysvětluje, na jakém principu tento skrytý stát profituje – drogy, ropa a zbraně.  V rozhovoru zaznělo i jméno George Sorose a jeho klíčová úloha v americkém skrytém státu. Soros skrze své fondy a neziskovky rozvrací po celém světě jednotlivé státy, zažehuje v nich revoluce a v nastalém chaosu, v občanské válce a rozpadu potom tvrdě vydělává.


Titulky zapnete pomocí tlačítka CC…

Americký skrytý stát skrze nový zákon o protiruských sankcích zahájil čerstvě obchodní válku s Evropou. Nikdo z kongresmanů si nedovolil hlasovat proti. Senátor Black ve videu rovněž vysvětluje, proč Donald Trump ve Washingtonu není tím, kým rozhoduje.

To, že vládne mezinárodní oligarchie světu, je jasné. Pokud to už ale potvrzují i členové establishmentu, svítá zde naděje, že to pochopí i ti, co tomu dosud, zpracováváni mainstreamovými médii, odmítali uvěřit.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Milan Vidlák, časopis Šifra