Ve Švédsku spadly z oblohy stovky ptáků a pokryli celou silnici

Je to opravdu hodně zvláštní úkaz. Představte si, že řídíte auto. Jedete po silnici a najednou na zasněžené silnici narazíte na stovky mrtvých ptáků. Zní to jako zápletka nějakého filmu, že? Přesně tohle se ale stalo Mikaelu Lindovi, když jel autem domů a nedaleko Gottne uviděl 25 metrů dlouhý úsek pokrytý stovkami mrtvých ptáků.

Mikael Lind si nejprve myslel, že se jedná o kameny nebo štěrk. Proto zpomalil a pomalu se k místu přiblížil. Teprve tehdy si uvědomil, že podivné tmavé skvrny na silnici jsou mrtví ptáci.

Vystoupil z auta a začal mrtvá těla ptáků počítat. Když jich napočítal kolem stovky, rozhlédl se kolem; bylo jich tam mnohonásobně víc a stovky ptáků nad místem ještě kroužily.

Je to kvůli chladnému počasí? Nebo byli ptáci otráveni při letu na obloze? Pokud ano, tak čím? Třeba chemtrails? Je to strašidelné a poněkud temné poselství, když stovky ptáků najednou spadnou z oblohy.

Podrobněji o znečištění atmosféry Šifra psala již v článku s názvem Kondenzační čáry, nebo chemtrails? Podle nové studie švýcarského federálního technologického institutu v Curychu je to jedno. Obojí totiž obsahuje hliník, baryum a další nebezpečné látky.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Jan Běhůnek, homaterapie.cz

Zdroj: https://www.svt.se/nyheter/lokalt/vasternorrland/ovantade-synen-hundratals-faglar-lag-doda-pa-vagbanan