Nedávno jsme přinesli analýzu přístroje Somavedic Medic Uran, kterou provedl třeboňský léčitel Jan Betko. Somavedic v sobě ukrývá dvanáct až devatenáct drahých kamenů a je sestrojen na principu řízeného uvolnění jejich energie; pokud totiž konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, dokážou tyto vzájemně se podporující vibrace pozitivně „vyladit“ okolní prostředí – ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které taktéž vibrují v určitém frekvenčním rozmezí.

Výsledek pana Betka překvapil. Podle jeho měření je záběr Somavedicu skutečně široký – kromě eliminace geopatogenních zón, elektrosmogu, wi-fi záření, mikrovln a vyzařování z mobilních telefonů se pouští i do oblasti jemnohmotných energií. Pan Betko ale není jediný léčitel, který měl se Somavedicem tu čest a jeho účinky mohl otestovat na vlastní kůži.

Dagmar Kamasová je léčitelka a terapeutka z Jičína, která se duchovním záležitostem věnuje již od patnácti let. V rodině její matky to bylo zcela běžné a, jak říká, „měla to v genech“. Vykládá karty a používá automatické psaní a díky své vnímavosti a citlivosti si k ní našli nejen lidé z okolí, ale i mnoho celebrit. „Moje první slovo během automatického psaní bylo Ano. Třikrát. Zeptala jsem se na to, co mě vždy zajímalo: jestli jsou tady, jestli se mnou můžou mluvit a jestli se mnou chtějí mluvit. Potom jsem mohla pokračovat. Řeším s klienty vztahy, finance, zdraví. Přicházejí, když mají potíže, se kterými si nevědí rady. Pomáhám jim čistit rodinné zátěže, bloky, které se táhnou po generace, či zdravotní potíže, u nichž není jasná příčina. Jen předávám informace. Dobereme se společně příčiny toho, na čem je potřeba pracovat, kde je zakopaný pes. Hodně lidí má zátěže kvůli psychice a nervům. Zjistila jsem, že všechno, co se doporučuje oficiálně, je téměř vždycky naopak,“ říká energická žena.

Sama však přiznává, že jí před pár lety začala energie opouštět. „Pracovala jsem i s virgulí a stahovala jsem z klientů energetické zátěže a ta práce s lidmi mě velmi vyčerpávala. Hledala jsem něco, co by mě chránilo, abych nebyla tak unavená. Docházely mi prostě síly.“ Ať dělala, co dělala, nedokázala najít účinnou energetickou ochranu. Když si vedle ní například v čekárně na nádraží sedla stará paní a dala se s ní do řeči, babička odcházela nabitá a plná elánu, zatímco se jako stařenka cítila paní Kamasová.

Loni na podzim se ale od známého dozvěděla o Somavedicu, který v Lovosicích vyrábí léčitel Ivan Rybjanský, konkrétně typu Medic. Protože jí vyšly až „nečekaně dobré karty“, jak říká, rozhodla se, že si ho pořídí pod stromeček. „Máme pět metrů od domu studnu a třicet metrů telefonní vysílač, protože bydlíme na kopečku, takže jsou tam zóny všelijaké a mnoho elektrosmogu. Používala jsem na to do té doby orgonit a byla jsem zvědavá, jak si s tím poradí Somavedic Medic.“ Když se manžel dozvěděl, že přístroj stojí 12 100 korun a oni před sebou mají zrovna rekonstrukci střechy, nechtěl o nějakém záhadném „vesmírném“ přístroji, který vypadá jako létací talíř, ani slyšet. Žena má ale vždy pravdu, a tak nakonec pan Kamas svou manželku poslechl. A dobře udělal, i když si to zprvu nemyslel.

Objednávejte na eshop.casopis-sifra.cz/somavedic

„Píše se tam, že tři hodiny je nějaký rozjezd. Po pěti minutách jsem cítila, jak mě zalívá teplo. Celé odpoledne jsem měla příjemně teplý pocit, krásně jsem spala a cítila jemné chvění. Od hlavy až po chodidla. Pravda je, že jsem na energie vnímavější, třeba manžel zpočátku nic neregistroval. Druhý den se to ještě zintenzivnilo,“ vypráví paní Kamasová a pokračuje: „Po třetím dnu jsem měla víc energie a cítila jsem, že se mi lépe pracuje s klienty. Ale do týdne se mi začalo ozývat tělo. Bolely mě karpály, se kterými jsem měla problémy. Poté jsem začala cítit levé prso, ve kterém jsem měla po kojení zánět a zbořené uzliny. Pak mě začalo postupně bolet pravé koleno, které jsem měla dříve zraněné. Ozývala se problematická místa.“

Zhruba po dvou týdnech ji začal manžel nadávat, protože je velký sportovec a najednou ho rozbolely svaly, klouby i před časem zlomená ruka. Měl zrovna dovolenou a zcela rozhozený a rozlámaná si stěžoval, že mu žena slibovala zklidnění a zatím se děje pravý opak. A pak to přišlo. Vlastně odešlo. „Začal zjišťovat, že to funguje, a přestal nadávat. Vše se vylučovalo ven, čistili jsme se, mělo to neuvěřitelný efekt,“ vzpomíná jeho žena na přelom loňského roku s tím, že si všimla změn i u dvanáctiletého yorkshira, který se „choval jako malé štěně, ne unavený dvanáctiletý psí děda, který stále pospává; omládl a měl víc energie, míň spal a víc si hrál“. Léčitelka, která byla zvyklá chodit spát později a také později vstávat, se najednou budila pravidelně v sedm ráno a bez budíku a shodila pět kilo.

Únava byla tatam. „Jako kdybych měla kolem sebe ochrannou krustu, ulevilo se mi, nedostaly se ke mně škodlivé energie. Měla jsem víc sil a mohla jsem být víc s lidmi,“ pochvaluje si Dagmar Kamasová s tím, že mělo působení Medicu na její práci i další pozitivní účinky. Podobně jako pan Betko si všimla, že Medic odhání i různé entity, duchy a jiné jemnohmotné návštěvníky. „Minerály jim asi nedělají a drží si odstup.“

Všimla si ale i dalších změn. „Tím, jak Medic upravuje frekvence, zřejmě vyzařuji trochu jiné vibrace a více se mi daří, je všechno takové harmoničtější a bez tlaku. Medic pročistil i lidi kolem mě, potkávám nové zajímavé osobnosti. A například klienti začali zaokrouhlovat. Asi tu lepší energii cítí. To se mi dřív nestávalo.“ Co ji ale překvapilo nejvíc, je skutečnost, že přístroj harmonizuje a pracuje i na jiné úrovni. „Čistí i podvědomí. Jako kdyby mi to uvolňovalo kostlivce ze skříně, jako kdyby to ze mě postupně odcházelo pryč.

Nedokážu si představit, že bych to neměla. Nechtěla bych být už vyčerpaná a bez energie.

Čekala jsem podle karet, že to bude dobré, ale funguje to ještě líp. Z toho jsem naprosto nadšená, protože jsem pochopila, že je to klenot a panu Rybjanskému za to patří obrovské poděkování. Medic ovlivňuje tělo pozitivně fyzicky i energeticky a působí též na psychiku. Vytváří zkrátka silný energetický štít od všeho negativního a zlého.“

Přístroj si můžete objednat na eshop.casopis-sifra.cz/somavedic