Expert, který pracuje pro americkou vládu, našel příčinnou souvislost mezi očkováním a autismem, ale mocným farmaceutickým průmyslem zlobbovaní federální právní zástupci pomohli tuto výbušnou informaci přikrýt.

O tom, že vláda tyto informace tají, informovala již dříve investigativní novinářka Sharyl Attkissonová. Ta dříve dostávala novinářské ceny, ale jen do doby, než začala veřejnost informovat o tom, že dnešní vakcíny způsobují mimo jiné autismus. Od té doby je „kontroverzní“ a jdou po ní, jak se říká, jako slepice po plivanci, a kdekdo, zejména vědci, kteří jsou placeni za to, aby nepohodlné informace tutlali.

V nové epizodě pořadu Full Measure, vysílané 6. ledna, Attkissonové přišla s informací, jak byl umlčován vědec, který našel spojení mezi neurologickými onemocněními a očkováním.

„Dnes zkoumáme jednu z největších kontroverzí ohledně zdraví – vakcíny. Existuje zde rozpor – vakcíny zachraňují mnoho životů, ale občas zabíjejí nebo ubližují. Zvláštní federální soud, který řeší očkování, vyplatil miliardy dolarů jako odškodnění za poškození mozku či úmrtí způsobené očkováním. Nikdy ale ne platil za způsobení toho, čemu říkáme autismus. Nyní přicházíme s novou pozoruhodnou informací. Respektovaný expert, který pracuje proamerickou vládu a byl najat, aby rozptýlil pochybnosti o tom, že očkování způsobuje autismus, prohlásil, že vakcíny opravdu mohou způsobit autismus. Tvrdí, že o tom dávno řekl vládním úředníkům, ale oni tuto informaci tají.

Stačí se podívat na pár případů, aby člověk pojal podezření, že vakcíny nejsou tak nebezpečné, jak doktoři ve vleku farmaceutického byznysu tvrdí. Yates Hazlehurst se narodil v únoru roku 2000- vše bylo v pořádku, dokud neměl prudkou reakci na očkování. Jeho otec Rolf říká: „Nevěřil jsem tomu, že by mohly vakcíny způsobit autismus. Ale pro Yatese je to tvrdá realita. (…)

V roce 2007 zažaloval pan Hazlehurst vládu u málo známého „očkovacího soud“, který vláda zřídila v roce 1988 (proč, když je očkování tak bezpečné?) za to, jak očkování poškodilo jeho syna.Problém tohoto soudu je v tom, že odškodné obětem neplatí výrobci vakcín, ale daňoví poplatníci.

Pan Hazlehurst svůj případ prohrál. Podobně dopadá i většina ostatních případů souvisejících s rozvinutým autismem. Rozhodnutí bylo založeno z velké části na odborném názoru Andrewa Zimmermana, světově proslulého pediatra. Ten tehdy tvrdil, že vakcíny nezpůsobují autismus. Debata byla prohlášena za ukončenou. Nyní ale Zimmerman přiznal, že po celou dobu říkal vládním právníkům, že vakcíny u některých dětí autismus opravdu způsobují. Tento expertův obrat úplně mění celou debatu o očkování a autismu. Pokud se tedy o tom veřejnost vůbec dozví, neboť velká média jsou komplici farmaceutického průmyslu. Doktor Zimmerman později začal spolupracovat s Robertem F. Kennedym juniorem, který v jeho změně postoje sehrál zřejmě významnou roli. Kennedy říká: „Je to jeden z nejdůslednějších podvodů v lidské historii.“ Snad nedopadne jako jeho předkové…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

Milan Vidlák, časopis Šifra