Proč Trump rozdrtí Hillary? Podívejte se na video, které popisuje jeho geniální strategii

I když mainstreamová i alternativní média chrlí o kandidátovi na amerického prezidenta Donaldu Trumpovi jeden článek za druhým – ta první jej popisují jako neschopného hlupáka a nebezpečného maniaka, ta druhá jsou k němu vesměs shovívavější a spatřují v něm jakousi naději proti stávajícímu establishmentu (i když do něj Trump vždycky patřil, ale to teď nechme stranou) – málokdo se na tohoto výrazného chlapíka umí podívat i z jiných úhlů a hlavně věcně.

To mladý Američan jménem Charlie Houpert, zakladatel vynikajícího projektu Charisma on Command (volně přeloženo jako Charisma ve vedení – www.charismaoncommand.com), dokázal udělat pravý opak. Ve svém videu s názvem Why Will Trump Smash Hillary – Proč Trump rozdrtí Hillary, jež vytvořil a které vám šifra přináší s českým překladem, zahanbuje všechny novináře, analytiky a různé experty, kteří místo aby sdělovali důležité informace, dokážou řečnit hodiny a hodiny naprázdno a hodnotí svět pouze očima toho, za koho kopou.

I když sám Charlie není příznivcem Donalda Trumpa, od základů rozebral jeho volební strategii a shledal, že je natolik propracovaná a výjimečná, že si na volební vítězství Trumpa vsadil 1000 dolarů. Naproti tomu je podle Houperta taktika Hillary Clintonové zle nedobrá, a tak to Trumpovi velmi usnadňuje.

Ať už je vám Trump sympatický, nebo ho nesnášíte, pokud se na tohle čtvrthodinové video podíváte, pochopíte, že i v politice není až tak důležité, co děláte, ale proč to děláte. Když se moderátor jedné americké televize do Trumpa opřel, že s 15% podporou od Latinoameričanů, které pozurážel, nemá nikdy šanci vyhrát, ten si z toho hlavu nedělal, protože když zrovna urážel Mexičany, potřeboval, aby ho nejprve volili republikáni v primárkách, mezi kterými, ruku na srdce, zrovna moc Mexičanů není. Moderátorovi proto s klidem odpověděl: „A já vám říkám, že ta čísla se změní a půjdou nahoru, až na tom začnu dělat. Ještě se musím vypořádat se dvěma lidmi, začal jsem se 17 (mluví o konkurentech z Republikánské strany), vyřídil jsem jednoho po druhém, a upřímně, musím dělat, co je potřeba teď, a až začnu s Hillary, uvidíte, jak se ta čísla změní.“

Před pár dny média oznámila, že Donald Trump „překvapivě“ míří na návštěvu do Mexika… Prostě politika.

Podpořte šíření svobodných informací tím, že si zakoupíte předplatné jedinečného tištěného měsíčníku Šifra. Klikněte zde.

-red-