Po stopách Tesly

Na jakém principu funguje unikátní přístroj Somavedic na neutralizaci geopatogenních zón a elektrosmogu, za kterým stojí český léčitel Ivan Rybjanský?

Text: Milan Vidlák

Psal mi nedávno jeden čtenář, že mu vrtá hlavou, jak funguje ten „zázračný“ přístroj Somavedic, o kterém píšeme, a že nevěří tomu, že by to mohla být pravda. Funguje totiž docela jiným způsobem, než jsme u dnešních technologií zvyklí. Nic nespaluje, nečoudí, nesmrdí ani nedělá jiný nepořádek. Zázračný určitě není a nikdy bychom si nic takového nedovolili tvrdit. Spíše se snažíme co nejsrozumitelněji popsat, na jakých principech běží, lidem, které to zajímá.

Faktem je, že existují věci mezi nebem a zemí, které není snadné pochopit či vysvětlit, zvlášť když jsme zvyklí na to, že většina dnešních technologií funguje na spalování a spotřebě přírodních zdrojů, a tedy znečišťování životního prostředí. Závislost na ropě je bohužel základem dnešního velkého byznysu, i když to všechno mohlo být dávno jinak.

Už na začátku 20. století přišel Nikola Tesla s převratnou technologií bezdrátového přenosu, kdy byl schopen rozsvítit žárovky bez jediného kabelu. Jako měla jeho volná energie nedozírné výhody pro lidstvo, tak měla zásadní nevýhodu pro skupiny magnátů v čele s předními bankéřskými rodinami – nebylo by komu posílat složenky. I proto po tomto objevu přestal bankéř John Pierpont Morgan, mimochodem též vlastník monopolu na měděné dráty, Teslu financovat. A vrchol jeho života, Wardenclyffská věž, v níž vynalézal svoje úžasné věci, byla pro jistotu zničena.

Záhadná věž na Long Islandu sloužila jako laboratoř a blesky, vystřelující z kopule na jejím vrcholu, děsily okolí celé noci. Měla se stát centrálním bodem sítě věží, pokrývajících celou zeměkouli bezdrátovou komunikací na pohonu tzv. éterické energie. V mnoha ohledech napodobovala staré egyptské pyramidy. Velmi zjednodušeně řečeno, záporný náboj ze země se koncentroval na vrcholu věže, která měla být pomocí éterických vln, přijímaných z okolí, připravena vysílat volnou energii do celého světa. Nikola Tesla se cítil vítězoslavně, když skupina investorů skupovala akcie podniku, který projekt stavěl. Netušil, že Wardenclyffská věž, ještě před dokončením, byla odkoupena jen proto, aby ji mohli zbourat.

Po více než sto letech, kdy jsme planetu řádně začoudili, nejsme v globále o moc dál.
Přesto se objevují první vlaštovky, které ukazují, že je možné leccos, i když si to většina lidí neumí možná ani představit. S podobnou „kosmickou“ energií, o níž byla řeč, pracuje i přístroj Somavedic, za nímž stojí český léčitel Ivan Rybjanský a s kterým sklízí úspěchy i v Evropě, Rusku či Japonsku. „Nejde jen o to energii dobíjet, ale je třeba i najít jednotlivé bloky, proč ta energie neproudí, a zkoumat hladiny, úrovně, příčiny,“ vysvětluje sedmačtyřicetiletý muž, který vyvinul přístroj, jenž dokáže neutralizovat elektrosmog a geopatogenní zóny tak, aby energie mohla opět proudit.

Somavedic Medic Uran můžete objednat na eshop.casopis-sifra.cz/somavedic/

Jádro přístroje tvoří destička s připevněnými drahými kameny a kovy do tvaru pyramidy. Každý konkrétní minerál „vibruje“ na určité frekvenci a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí, a tím ho ovlivňovat. To ostatně platí nejen o minerálech, ale i o všem ostatním. Třeba bylinkové čaje obsahují určité frekvence, které působí dle druhu na konkrétní orgány.

Právě u kamenů je tato energie nebývale silná, z čehož do jisté míry vychází i jejich léčebné využití, které se ale obvykle vymezuje jen na použití jednotlivých kamenů. Somavedic v sobě takových kamenů ukrývá dle typu až devatenáct a je sestrojen na principu řízeného uvolnění jejich energie. Pokud totiž konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, dokážou velké věci. Kromě mědi v jádru je uvnitř ještě měděný uzemněný kroužek, který po zapojení přístroje do zásuvky odvádí do země nahromaděné škodliviny, čistí se. Když se přístroj vypne z elektřiny, odvod škodlivin se zastaví, a tím se snižuje účinek.

Co tam máte?

Před časem volala Ivanu Rybjanskému jedna paní ze Slovenska, která za každou cenu chtěla vědět, jaké jsou kameny uvnitř Somavedicu Medic Uran, tedy v prémiovém modelu. On jí je překvapivě vyjmenoval. „V Uranu je čaroit, obsidián černý, obsidián obláčkový, nefrit, pyrit, turmalíny, granát, sodalit, adulár, avanturin modrý, avanturin zlatý, stříbro, měď, palladium, zlato a platina.“ Triumfálně oznámila, že když si to poskládá sama, tak už ho nepotřebuje a nemusí to kupovat za 500 eur.

„To klidně může,“ směje se autor unikátního přístroje. „Ale nebude to fungovat. Každý kámen má svoji paměť, jako voda. Kdo na něj sahal, s čím na něj sahal, jaké dovnitř vložil informace… Musíte kameny očistit, správně sestavit, na správná místa dát kovy a nakonec s tím vším něco provést, aby to začalo správně fungovat. A to je výrobní tajemství.“

Když si zkrátka někdo koupí brambory, maso a zeleninu, oběd z toho nějaký uvaří, ale ještě to neznamená, že to bude zrovna Pohlreich… Bavíme-li se o vodě, právě na ní jsou účinky Somavedicu jasně patrné. Voda je po něm výrazně chutnější a jemnější. Dva typy přístroje, Atlantik a Medic Uran, dokážou vodu upravit a vyčistit. „Voda má nějaké frekvence, které když se lehce poupraví, změní se její charakteristika. Jako to dělal japonský výzkumník Masaru Emoto, který pouštěl do vody různé frekvence. Když pustil frekvence lásky, voda byla nádherná, když negativitu, zkazila se. V případě působení Somavedicu je to podobné, jako kdybyste na kvantové úrovni protáhli vodu čističkou.“

Nedávno jsem si všiml další úžasné věci. Kytice tulipánů vedle Uranu rozkvetla do nádherného symetrického tvaru, který připomínal korunu stromů, a jednotlivé stonky se zřetelně rovnaly podle Somavedicu – jako kdyby šly za „světlem“. Nikdy jsem takové tulipány neviděl.

Přesto se snaží Ivan Rybjanský neustále provádět různá měření a získávat certifikáty, aby udržel Somavedic i v hmotné rovině a lidé měli něco, čeho se mohou chytit a na co se dá lidově řečeno „sáhnout“.

Již brzy by měl být Somavedic zkoumán v jednom z českých výzkumných ústavů, a to jak na lidech, tak na zvířatech. V laboratoři se začne též měřit, co vlastně Somavedic tvoří. „Pán z toho výzkumného ústavu pořád přemýšlel o tom, jak to funguje, jak to změří a jak to uchopí. A když tak chodil po bytě a dumal, nějakou náhodou dali uschlou vánoční hvězdu přímo vedle Somavedicu, která ,ožila‘ a vykvetla. On ví, že to něco dělá, jen musíme přijít na to, jak to změřit,“ říká Ivan Rybjanský, na jaký praktický problém narazil.

Oficiálně to totiž dost dobře nejde. Například nejznámější biorezonance Bicom, která je certifikována jako zdravotnické zařízení a z velké části ji obsluhují lékaři, by byla ideální, ale nezasahuje do kvantového pole. Přístroj TimeWaver, jenž toto ovládá (analyzuje a transformuje biologické energetické pole člověka pomocí kvantových účinků světla a porovnává získané výsledky s požadovanými hodnotami) zase v tuto chvíli není zdravotnickým zařízením. „Tak jsme se dohodli, že to vyzkoušíme na kočkách a psech,“ říká pan Rybjanský s tím, že kromě lidí reagují na přístroj pozitivně i zvířata a rostliny.

Někteří klasičtí doktoři a vědci přesto reagují na Somavedic jako býk na červené trenýrky. Je z něj ale také parádní underground. „Ve zdravotnictví vše musí mít zdravotnický certifikát. Divil byste se, v kolika ordinacích a nemocnicích v Česku, Německu, Rakousku nebo Kanadě je poschováváno ve skříňkách a šuplících Somavediců.“

Pokud by se podařilo získat měřením kromě pozorovatelných zkušeností i nějaké hmatatelné důkazy, máme se na co těšit.

Somavedic si můžete pořídit na eshop.casopis-sifra.cz, jako dárek dostanete předplatné měsíčníku Šifra zdarma.

Každá firma má svůj příběh. Chcete světu povědět ten svůj?
Pište na milan.vidlak@wordpress-634652-2064135.cloudwaysapps.com