V masivní operaci LSAD v Kalifornii bylo zatčeno neuvěřitelných 474 lidí, a to během třídenní akce zvané „Operation Reclaim and Rebuild“ (získat zpátky a přebudovat). Přes 30 policejních agentur, jak státních, federálních nebo lokálních, se zúčastnilo této obrovské operace, která zachránila 28 pohlavně zneužívaných dětí a 27 dospělých. Také došlo k zatčení téměř 500 pedofilů.

„Zasloužíte si mnohem víc, a my budeme pracovat bez přestávky s našimi partnery, abychom vám poskytli služby a pomohli znovu vybudovat vaše životy,“ řekl šerif Jim McDonald zachráněným obětem během nedávné tiskové konference.

Tento útok na síť pedofilního obchodu se tedy mimořádně vydařil a hřeje na srdci, že se ještě navzdory řadě znepokojivých události dějí i bezesporu kladná vítězství. Bohužel s sebou nese i něco dalšího. Ačkoliv na příliš rozlehlou síť obchodování s dětskou prostitucí/pornografií a dalšími nelidskostmi neustále poukazují důkazy i varování ze všech stran, tento samostatný důkaz je až mrazivý – jediný zátah a doplatí na něj téměř pětistovka zločinců.

Je přitom zřejmé, že se jedná jen o špičku ledovce a můžeme jen polemizovat, kolik „lidí“ je sítě zapojeno a kam až její chapadla sahají. Je nepříjemné se dovídat drobnosti sem a tam, a vytvářet teorie, ale je vrcholně děsivé, když se pozvolna potvrzují. Nejedná se jen o síť americkou, samozřejmě. Nedávno jsme třeba psali o zpovědi oběti z Belgie, která měla tu smůlu potkat se s řadou šlechticů, politiků a dalších VIP zvrácenců v podobných pedofilních kruzích. To naznačuje, mimo jiné, že síť si může dovolit být tak rozlehlá i díky tomu, že se v ní nacházejí prominentní osoby.

Tato čerstvá, naštěstí vydařená akce poukazuje i na něco dalšího. Poměrně nedávno se světem roznesla aféra „Pizzagate“ – inspirovaná slavnou Watergate, jež potopila a donutila k rezignaci prezidenta Nixona –, přesněji řečeno konspirační teorie s tímto slušivým názvem. Pizzagate se rozjela během amerického volebního období minulý rok a je širokou veřejností považována za vyvrácenou. Spustily ji ovšem e-maily šéfa kampaně Hillary Clintonové Johna Podesty, které vypustil notoricky známý server WikiLeaks, a v těch měly být podle všeho obsažené šifrované zprávy ohledně obchodu s dětmi.

Nechte naše děti. Foto Wikimedia Commons

Politické struktury i policejní orgány v USA svorně prohlásily konspiraci za vyvrácenou a zcela vymyšlenou, k čemuž se ještě přidaly zdroje věhlasné svou pravdivostí, jak jsou třeba Fox News. Je nemoudré každé konspiraci hned věřit, ale ani ji hned smést ze stolu – elity ji popřely, ale to je vcelku logické, když konspirace obviňuje ony elity.

Obvinění jsou však velice vážná – naráží se nejenom na obchod s dětmi a pedofilii, ale i jakési satanistické rituály s tím spojené. Jako konspirační teorie byla označena i aféra s reportérem Jimmym Savilem z BBC, o němž se nakonec prokázalo, že znásilňoval děti, nicméně až po jeho smrti.

Jack a Diane Ruhlovi z National Catholic Reporter provedli tříměsíční výzkum, kolik Vatikán od roku 1950 zaplatil na soudech ohledně zneužívání dětí – a po projetí řady zdrojů, skoro 8000 článků, databází a informací z BishopAccountability.org, se dobrali k ohromnému číslu 3 994 797 060 dolarů, tedy skoro 4 miliardy dolarů.

Hrozné je, že jde o neskutečně rozšířený jev. A to bez ohledu na to, že se občas podaří nějaký úlovek podobný LSAD. Například na podzim roku 2016 se FBI podařilo zachránit 82 dětí při podobné razii, jako byla nynější operace LSAD. Je zřejmé, že se jedná o jen o malý zlomek celkového množství nevinných dětí, a to nemluvě o zemích, kde jsou takové praktiky o dost snadněji proveditelné než na Západě (například v zemích Afriky). Ale i u nás v Evropě se kvůli obchodu s dětmi ročně ztratí tisíce a tisíce dětí.

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem

Jan Petrák, časopis Šifra

Zdroje: http://themindunleashed.com/2017/02/breaking-474-arrested-california-child-trafficking-sting.htmlhttp://www.ksby.com/story/34395365/6-local-men-among-474-arrested-in-statewide-human-trafficking-casehttp://ktla.com/2017/02/01/474-arrested-28-sexually-exploited-children-rescued-during-statewide-human-trafficking-operation-lasd/https://crimewatchdaily.com/2017/02/01/474-arrested-28-sexually-exploited-children-rescued-during-statewide-human-trafficking-operation-lasd/https://www.silverdoctors.com/headlines/world-news/pizzagate-la-474-arrested-in-massive-socal-child-trafficking-sting/https://dcpizzagate.wordpress.com/https://en.wikipedia.org/wiki/Pizzagate_conspiracy_theory