Očkovací lobby platí semináře na manipulování českých mainstreamových novinářů. Její hlavní reprezentant Prymula o tom lhal v přímém přenosu

V pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou o očkování 3. 3. 2016 jsem jako účastník pořadu zveřejnil skutečnost, že Česká vakcinologická společnost (ČVS) si objednala u PR agentury AMI Communications projekt PR kampaně s názvem Vzdělávací akademie pro novináře o očkování k jednostrannému ovlivňování veřejného mínění o očkování. Na opakovaný dotaz moderátorky moderátorky Jílkové, zda to je pravda, profesor Roman Prymula, předseda České vakcinologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČVS) tuto skutečnost dvakrát popřel, ačkoliv důkazy, které uvádím níže, jednoznačně potvrzují, že skutečnost taková opravdu je. Tedy lhal v přímém přenosu.

Celý pořad můžete zhlédnout zde. Inkriminovaná pasáž v Pořadu Máte slovo je v čase 50:00. Viz také video níže.

Při rešerši zdrojů a informací o očkování jsem objevil výše zmíněný Projekt PR kampaně ve zveřejněných výsledcích 10. ročníku soutěže Česká cena Public Relations za rok 2014, kterou od roku 2006 každoročně pořádá a cenu vyhlašuje Asociace Public Relations Agentur (APRA), jejž do soutěže přihlásila firma AMI Communications. Získal první cenu v kategorii II.3. Farmacie, zdravotnický sektor.

Zveřejněný seznam přihlášených případových studií projektů dokumentuje a odhaluje zadavatele a dodavatele zmiňovaného projektu následovně

Odkaz na studii: Vzdělávací akademie pro novináře o očkování

 Pro: Česká vakcinologická společnost ČLS JEP
Firma/organizace: AMI Communications
Navrhovatel: Lenka Dudková

Jak vyplývá z názvu i obsahu studie projektu PR kampaně, byla cílena na manipulativní jednostranné ovlivnění novinářů zejména z médií hlavního proudu.

Speciální „Vzdělávací akademie pro novináře“ se v roce 2014 zúčastnilo a bylo proškoleno, cituji ze studie, „16 klíčových novinářů (lifestyle, deníky, ČTK, TV); kompletní účast – např. vytížená redaktorka hlavních Událostí ČT“.

Studie má následující strukturu:

Shrnutí projektu a důvody, proč si projekt zaslouží ocenění *Popis komunikačních příležitostí nebo rizik, které projekt řešil*  

Informace o výzkumech provedených před samotnou realizací či v průběhu projektu * Vysvětlení zvoleného strategického postupu * Popis realizovaných fází a aktivit projektu* Přehled dosažených výsledků s důrazem na dopad projektu na podnikání, obchodní výsledky a reputaci zadavatele.

 

 

 

Roman Chlíbek

Reprezentantem kampaně byl ustanoven vědecký sekretář ČVS plk.prof.MUDr. Roman Chlíbek,PhDTyto a další skutečnosti potvrzuje případová studie uvedená níže (též dostupná zde: http://www.cenapr.cz/category/get-pdf/806/)

Na základě výše uvedených a dalších informací, získaných hlubším studiem výsledků soutěže Česká cena Public Relations v předchozích ročnících, jsem pak 7. 2. 2016 vypracoval příspěvek do diskuse odborníků i zástupců nevládních organizací a informované veřejnosti o očkování s názvem

UTAJOVANÉ JEDNOSTRANNÉ OVLIVŇOVÁNÍ MÍNĚNÍ VEŘEJNOSTI O OČKOVÁNÍ V ČR

Cílem příspěvku bylo podrobně odhalit a zdokumentovat zjištěné dlouhodobě používané metody utajovaného jednostranného ovlivňování mínění veřejnosti o očkování, o kterých vypovídají zveřejněné projekty PR kampaní k jednostrannému ovlivnění veřejného mínění veřejnosti o očkování.

Navíc tyto projekty odhalují a dokumentují mimo jiné také i dlouhodobou utajovanou spolupráci pobočky britského výrobce a prodejce vakcín GlaxoSmithKline, spol. s r.o. a České vakcinologické společnosti ČLS JEP (ČVS).

Kampaň k jednostrannému ovlivňování veřejného mínění o očkování podle PR projektu objednaného ČVS byla spuštěna v roce 2014, probíhala v roce 2015 a probíhá doposud. Novou vlnu kampaně ČVS znovu odstartovala např. přes ČTK 23. 2. 2016 článkem Profesor: Očkování z dětství v dospělosti už nechrání – ČeskéNoviny.cz s uvedením zdroje ČVS! Mutace pak následovaly lavinovitě v dalších mediích hlavního proudu… přes ČT v pořadu SAMA DOMA 8. -12.2.2016

Jelikož jsem pravdivými důkazy prokázal oprávněnost v pořadu zveřejněných skutečností, spolu s čtenáři Vás, pane profesore Prymulo, vyzývám:

Omluvte se veřejně za klamání veřejnosti v přímém přenosu!

Ing. Rudolf Vondřich (1942), děda čtyř vnuček, kterému záleží na jejich zdraví, provozovatel webu http:/rozkvet.cz

Líbí se vám Šifra? Již základní obsah na www.casopis-sifra.cz, ke kterému má každý přístup zdarma, je nabitý informacemi, zajímavostmi, komentáři, videi nebo glosami, ale až tištěný časopis či jeho elektronická verze, kterou si můžete pohodlně listovat a číst na displeji PC, mobilu či tabletu, nabízí ty pravé poklady – jedinečné informace, reportáže, rozhovory, pravidelné rubriky, analýzy, seriály a mnoho dalšího exkluzivního čtení a původních materiálů. Zakoupením elektronického předplatného získáte roční (499 Kč) či půlroční přístup (260 Kč) ke všem číslům časopisu, která již vyšla, a k nim vám neustále budou přibývat nová čísla tak, jak budou vycházet. Kompletní Šifrotéku můžete objednávat zde.