Myšlenka má obrovskou moc, říká v rozhovoru pro Šifru mistryně čchi-kung Alexandra Bauschat, která vede v Berlíně Centrum energie. Povídali jsme si s ní o tom, proč lidstvo zapomnělo na svou podstatu, o neviditelném světě pulzující energie i učení starých Egypťanů.

Německý profesor Ulrich Berk je expertem na Agnihotru – vědu, která dokáže doslova divy. Například vyčistit vodu, vzduch i půdu od všech jedů, které do nich lidstvo vypouští. Agnihotra díky léčivému ohni a starodávným ájurvédským postupům a technikám může pomoct jak v zemědělství, tak při léčení Země i lidí.

Téma čísla nás zavede do kuloárů světové globální moci, zákulisí nechvalně proslulé skupiny Bilderberg. Daniel Solis se konkrétně podíval na to, jaký je vliv těchto nadnárodních struktur na českou společnost prostřednictvím politiky, financí a médií. A jací jsou jejich zdejší koně?

Některé videohry se nepodobají realitě jen vizuálně. Pomáhají nám činit obtížná rozhodnutí, neopakovat chyby a růst. Život je zkrátka hra.

Kde koupíte Šifru?

Zabrousíme také do historie a připomeneme jeden z nejzajímavějších příběhů, který dodnes dojímá lidi po celém světě. Osud princů z Toweru ale ukazuje, že dezinformační kampaně skvěle fungovaly už ve středověku.

To ale není zdaleka všechno…

AKCE: Nenechte si ujít naši speciální Vánoční akci. Šifra opět naděluje. 

 Nové číslo můžete objednávat v tištěné či digitální podobě v našem
e-shopu.