Fiona Barnettová se loni postarala o hlavní titulky v novinách. Veřejně totiž prohlásila, že byla prostřednictvím jedné „pedofilní VIP sítě“, do které údajně patřil také bývalý australský premiér, prodána k sexuálním hrátkám. Sedmačtyřicetiletá rodačka ze Sydney v médiích prohlásila, že byla jako pětileté dítě v budově parlamentu v Canbeře prodána na „pedofilní party“.

[sociallocker id=“94522″]

Tvrdí, že byla zneužita „elitním“ kruhem, v němž podle jejích informací byli také vysocí politici, policie a členové justice. „Moje zkušenosti jsou nepopsatelné a strašné. Ale způsob, jakým se mnou zacházeli poté, co jsem o zločinech, u kterých jsem byla a na vlastním těle je zažila, informovala, byl ještě horší než mé původní zkušenosti se zneužíváním,“ napsal například největší australský zpravodajský web News.com.au.

Paní Barnettová vypráví, že tato síť má na svědomí několik tisíc obětí. Dále prý zažila únosy dětí, znásilňování, mučení a vraždění. Říká, že síť je stále aktivní, a vyzvala nového australského premiéra Malcolma Turnbulla k tomu, aby jeho nejvyšší prioritou byla bezpečnost dětí.

Fiona Barnettová
Fiona Barnettová

Zneužitá žena prozradila, že má strach. I přesto se ale rozhodla nazývat věci pravými jmény, protože cítí, že už „nemá co ztratit“. Policie Australian Capital Territory (ACT) ve svém prohlášení uvedla, že celá „záležitost se důkladně prošetří v rámci ACT Policing’s Operation Attest. Zatím neexistují žádné důkazy, podle kterých by taková obvinění byla důvěryhodná“. Faktem ale je, že od zveřejnění těchto znepokojivých obvinění v roce 2015 se vyšetřování nikam neposunulo.

Obvinění proti údajné síti pedofilů se také objevilo během slyšení australského Senátu. Liberální senátor Bill Heffernan prohlásil, že vlastní policejní seznam pedofilních osob, na kterém jsou jména 29 prominentů.

Fiona Barrettová se rovněž zmínila o statečné australské političce France Arenaové, která se díky své poslanecké imunitě v parlamentu odvážila říct, že do velké pedofilní sítě patří i politici, soudci, lékaři a mediální magnáti, včetně například bývalého australského premiéra Paula Keatinga a dalších známých lidí.

Fiona o svém zneužívání nakreslila i některé velmi sugestivní obrázky.

Také si pamatuje na to, jak byla v Bohemian Grove. Šifra o tomto podivném okultním místě již psala. V jednom případě prý byla v růžové místnosti „bubblerom“, kde byla znásilněna. V jiném případě se musela účastnit takzvaného „medvídkového pikniku“, ve kterém se lovily a znásilňovaly děti (to samé zažily Kathy Collinsová a Cathy O´Brienová).

V tomto videu Fiona Barrettová mluví o své účasti na satanském rituálu, kde bylo několik slavných australských osobností. Například Kim Beazley (který se později stal předsedou australské labouristické strany a opozice) či Richie Benaud (slavný australský kriketový kapitán a sportovní komentátor).

Podobné praktiky jsou bohužel velmi běžné. Například německá veřejnoprávní televize ARD o rituálním zneužívání dětí v Německu natočila v roce 2001 dokumentární film Pekelný život – boj obětí.

[/sociallocker]

Podpořte šíření svobodných informací tím, že si zakoupíte předplatné jedinečného tištěného měsíčníku Šifra. Klikněte zde.

Pořídit si můžete i digitální verzi, kterou lze pohodlně číst na mobilu, počítači či tabletu. Za skvělou cenu dostanete půlroční nebo roční přístup ke všem časopisům najednou.

Jan Běhůnek

Zdroje: http://www.smh.com.au/national/political-elite-were-part-of-paedophile-ring-alleged-victim-fiona-barnett-claims-20151023-gkgwx8.htmlhttp://www.abc.net.au/news/2015-10-20/bill-heffernan-accuses-former-pm-of-being-alleged-paedophile/6870532http://www.news.com.au/national/crime/survivor-of-alleged-elite-paedophile-ring-including-former-prime-minister-speaks-out/news-story/219c1d581d9453b6baf45a0935af214a