Byliny a rostliny na této planetě jsou našimi odvěkými pomocníky. Když nás bolí hlava, můžeme sáhnout po meduňce nebo dobromysli. Anebo si vzít aspirin. Ten ostatně obsahuje účinnou látku z vrbové kůry, která ulevuje od bolesti. Proč ale zrovna vrbová kůra?

Frekvence vrbové kůry je velice vysoká a není kompatibilní s vibrací bolesti hlavy, která je naopak nízká. Zákon přitažlivosti říká, že pouze frekvence, které jsou shodné, mohou sdílet ten samý prostor! Frekvence vrbové kůry a bolesti hlavy jsou neslučitelné, jsou rozdílné. Aby tedy mohly sdílet ten samý prostor, musí dojít k jejich vyrovnání! Čistá vibrace bude vždy dominantní,“ říká po celém světě známá léčitelka Teal Swan, která několikrát navštívila i Česko. Přesně to samé se podle ní děje, když máme kolem sebe minerály nebo krystaly. „Minerály a krystaly fungují stejně, mají vibraci, která neobsahuje žádné rezistentní vzorce. Jsou jednou ze struktur ve fyzické dimenzi, která má vůbec nejvyrovnanější, nejsoudržnější, velice silnou a záměrnou frekvenci. Jejich neměnná fyzická podoba odráží fakt, že jejich přirozený energetický stav je stavem rovnováhy, síly a soudržnosti.“

Potkají-li se nízké a vysoké vibrace, je to podobné, jako když rozsvítíte světlo v místnosti – tma prostě přestane existovat. S nemocemi je to samozřejmě trošku složitější, do hry vstupují různé další bloky a překážky, ale princip zůstává stejný. Mladá Američanka, která odmala vnímá a „vidí“ i jemnohmotné energie včetně lidských aur, je jednou z téměř 13 000 lidí, kteří používají unikátní český přístroj s názvem Somavedic, o němž jsme psali v předchozím vydání Šifry a zde.

Jde v podstatě o drahé kameny připevněné do tvaru pyramidy, které jsou zalité v českém skle z proslulé lindavské sklárny Ajeto. Každý minerál vibruje na určité frekvenci – Somavedic obsahuje podle typu dvanáct až devatenáct kamenů a je sestrojen na principu řízeného uvolňování jejich energie. Vzájemně se podporující frekvence pak dokážou s okolím plným rušivých míst doslova divy – neutralizují i takzvané geopatogenní zóny a stejně tak si poradí i s elektrosmogem z mobilů, počítačů či vysílačů, jenž lidem, mírně řečeno, neprospívá.

Léčitelka Teal Swan: „Minerály a krystaly mají vibraci, která neobsahuje žádné rezistentní vzorce. Mají vůbec nejvyrovnanější, nejsoudržnější, a nejsilnější frekvenci.“

„Země, která je ve své podstatě živoucí organismus, není vždy a všude jen v souladu. Jako kaž­dý organismus má i ona své oblasti ,nemoci‘ a ,zdraví‘. Těm disharmonickým oblastem říkáme geopatogenní zóny. Když se organismy, které žijí na Zemi, dostanou do těchto oblastí, celková energie těchto míst v nesouladu ovlivní tyto organismy tak, že budou rovněž v nesouladu. Nejvíce ze všeho ovlivňují imunitní systém. Tento stav nesouladu způsobuje kolísání magnetického pole Země a jejích meridiánů, což způsobí nemoc nebo jiné symptomy, které organismu v tomto místě neumožňují být v pořádku. V některých místech je tato energie proudící ze středu Země mnohem blíž jejímu povrchu, a to vytváří geopatogenní zónu,“ vysvětluje Teal Swan, která je díky svému rozvinutému mimosmyslovému vnímání velmi citlivá na všechny možné vibrace.

Právě proto jí tolik učaroval český Somavedic. „Všimla jsem si, že Somavedic pracuje nejlépe uvnitř budov. Budovy jsou ovlivněné geopatogenními zónami, ale také čímkoliv, co se v té budově stalo a způsobem, kterým byly navrženy. Přístroj v těchto budovách vytváří zdravé prostředí. Zabraňuje stagnování energie. Když se v domě stane něco jako sebevražda nebo jiná tragédie, frekvence extrémní energie této události se k tomu domu „přilepí“. Energetický vzorec, který je zde otištěn, lidi výrazně ovlivňuje. Somavedic ale tyto energetické vzorce neutralizuje. Neodstraní je, ale neumožní tomuto energetickému vzorci, aby se dostal k lidem, kteří jsou v prostoru, kde je umístěn. Je jako štít,“ vysvětluje rodačka ze Santa Fe a dodává: „Když je řeč o štítu, lidé jsou velice ovlivněni elektronikou v domě a wi-fi. Moje osobní nejoblíbenější využití tohoto zařízení je právě pro elektromagnetický smog. Osobně jsem pozorovala, jak Somavedic tvoří ochranný štít před zářením z elektronických zařízení a restrukturalizuje vzorce, které z nich proudí, takže zbytek místnosti a lidé v té místnosti nejsou těmito potencionálně škodlivými proudy zasaženi. Kdybych to měla shrnout, Somavedic zkrátka harmonizuje energetické vzorce.“

Somavedic Harmonie je stejně jako ostatní typy k dostání na eshopu Šifry

„Já tomu s nadsázkou říkám Flinstounovský počítač. Jeden kámen dělá paměť, jiný vysílač, některý je procesor, další jsou baterky. Každý minerál má svou přesnou funkci a určitou věc ve svém okolí tou frekvencí dokáže napravovat, rovnat či odstraňovat bloky, ať už to nazveme jakkoliv. Dnes je v Somavedicích řádově přes dva a půl miliónu frekvencí, které neustále kolují a skenují prostor a lidi okolo sebe, flóru i faunu a snaží se v podstatě odstraňovat ty energetické bloky, které brání správnému fungování organismu,“ říká o svém vynálezu šéf společnosti Somavedic Technologies Ivan Rybjanský.

Škodlivý vliv geopatogenních zón na lidský organismus znaly podle dochovaných dokumentů všechny vyspělé civilizace. První zmínky o takzvaných dračích žílách jsou staré více než 4000 let a pocházejí z Číny. Než staří Číňané začali stavět dům, přizvali na místo proutkaře, aby určil „dračí díry“, tedy zóny zemních vlivů. Egypťané zase přihnali na pozemek stádo krav: kde se zvířata uložila k odpočinku, tam se zkrátka stavělo.

Dobrým indikátorem geopatogenních zón je i chování zvířat. Foto Wikimedia Commons

Výborným indikátorem škodlivých zón je odnepaměti také pes. Nejlepší místo pro umístění postele je proto tam, kam si lehá váš jezevčík či pudl. Nejlepší přítel člověka jednoduše nemůže spát tam, kde jej dráždí infrazvuk, jenž mu připomíná vrčení. Pes má totiž velmi dobře vyvinutý sluch, řídí se vegetativním nervstvem a slyší nejen nižší frekvence, ale vnímá i podprahové dráždění. Naproti tomu kočka to má přesně naopak. Je-li v pohodě, přede. Vibrací „záklopky“ v dutině ústní při dýchání vytváří tón, podobný infrazvuku, který ji celou „rozvibrovává“. Ráda tedy vyhledává místa, která jí tento zvuk připomínají, tedy i infrazvukové patogenní zóny.

Somavedic Medic je vhodný do větších bytů a domů

Teoreticky by tedy měl běžet pejsek k Somavedicu a kočička na opačnou stranu. Ivan Rybjanský si ale všiml, že Somavedic přitahuje i kočky, které se k němu chodí nabíjet. „Když jsem to viděl, vzpomněl jsem si na výrok jednoho našeho klienta ze Slovenska: Zapnul jsem si Somavedic a do koček jako když vystřelí.“

Somavedic si můžete objednat v eshopu Šifry. Při nákupu na www.geopatogennizony.com uveďte heslo Šifra a získáte dárek v podobě předplatného.

Tento článek vyšel i v čísle 5/2017 měsíčníku Šifra a je komerční prezentací firmy Somavedic Technologies s. r. o. Chcete také představit originálním způsobem to, co děláte? Pokud o takovou spolupráci budete mít zájem nebo budete mít zajímavý tip, o kom byste si chtěli přečíst, kontaktujte nás na redakce@wordpress-634652-2064135.cloudwaysapps.com.