Známý Herec Chuck Norris (77) zažaloval 11 farmaceutických společností za to, že otrávily jeho manželku Genu (54), bývalou modelku. Kvůli vyšetření jí lékaři v roce 2013 píchli kontrastní látku, po které se jí udělalo špatně. Gena Norrisová šla na vyšetření magnetickou rezonancí, neboť trpěla revmatoidní artritidou. Kontrastní látka, respektive kov v ní obsažený s názvem gadolinium, jí ale dle obvinění způsobila nervové bolesti a problémy s ledvinami. „Pár hodin po prvním vpichu jsem měla pocit, jako by mé tělo bylo v ohni, jako by v něm kolovala kyselina. Pálení bylo nejdřív izolované, potom se začalo šířit. Pak jsem prostě ležela v posteli na kapačkách pět měsíců a měla celodenní ošetřovatelskou péči. Chuck spal vedle mě na gauči a byl pořád u mě. Modlila jsem se, abych přežila a mohla vychovávat své děti,“ řekla britskému deníku Daily Mail Gena Norrisová, která má s hercem šestnáctiletá dvojčata Dakotu a Danilee.

Dlouhá léčba stála manžele Norrisovy přes 2 miliony dolarů a herec se zcela věnoval péči o manželku. Nyní podal Chuck Norris žalobu na celkem 11 farmaceutických společností. „Je to k vzteku i k pláči. Je to kruté, ošklivé tajemství, o němž se nemluvilo, něco, co jsme se Chuck a já rozhodli změnit,“ říká Gena Norrisová. „Farmaceutické společnosti tvrdí, že neexistuje spojení mezi gadoliniem a podobnými neblahými událostmi, ačkoli ohromující důkazy svědčí o tom, že tento těžký kov zůstává v těle léta.“

Farmaceutické společnosti mají štěstí, že je Chuck Norris, hvězda mnoha vtipů, jenom žaluje…

Pokud se Vám naše práce líbí, podpořte ji. Objednejte si předplatné tištěného měsíčníku Šifra, jeho digitální verzi nebo kombinaci obojího.

Můžete nás také podpořit dobrovolným příspěvkem.

-vid-

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/health/article-5040757/Chuck-Norris-claims-MRI-scan-poisoned-wife.html