Různé nafouknuté hrozby jako terorismus, extremismus a daňové špionství s sebou přinášejí i nesnesitelnou míru kontroly obyvatel. Proto je na místě skrytá identita.

Nemusíme se neustále „svlékat“ před úřady nebo policií. Náš majetek je prostě náš. Jedním ze způsobů ochrany před státním Velkým bratrem jsou pronajímané bezpečnostní schránky, kam si lze uložit hotovost, cenné papíry, dokumenty, šperky a jiné typy investic (ale i náhradní klíče nebo životní suvenýry). U trezorů v bance je při přístupu ke schránce třeba vždy prokazovat totožnost a úřady o existenci schránky vědí. Jsou ale instituce, kde to tak není.

Jedním z takových příkladů je pražská firma 24SAFE, která nabízí naprostou diskrétnost a zároveň špičkové bezpečnostní služby. Pronajatá bezpečnostní schránka je anonymní, plně automatizovaná díky robotům a máte k ní navíc přístup nonstop. Trezorové místnosti od švédské společnosti GUNNEBO s nejvyšší třídou bezpečnosti a pojištěním uložené hotovosti bez limitu mají vícestupňové zabezpečení přístupu, například pomocí otisku prstu, a tak zaručují klidný spánek, bezpečí a skutečné soukromí. Největší benefit je anonymita.

Plně automatizovaná robotická bezpečnostní schránka s nonstop přístupem od švédské společnosti GUNNEBO

Nemusíte se zrovna pohybovat na hraně zákona nebo se skrývat před finančním úřadem či exekutorem, abyste ocenili jednu z nejlákavějších výhod, kterou 24SAFE nabízí. Tou je přístup ke schránce bez prokazování totožnosti, pouze s čipovou vstupní kartou, pinem, klíčem od schránky a případně otiskem prstu. Tuzemské bankovní domy totiž podléhají dohledu České národní banky, a tudíž i úřadům, takže v případě uložení cenností v jejich schránkách nezůstane váš majetek skryt.

Otázku, kde nejlépe v dnešní době uschovat peníze a jiné cennosti, si pokládá čím dál více lidí. To, že vaše domácnost není tím nejlepším řešením, je nasnadě. Metody zlodějů jsou čím dál sofistikovanější, ale vaše prostředky nejsou z mnoha příčin v úplném bezpečí ani v institucích, které by se mohly na první pohled zdát nejbezpečnější, tedy v bankách.

První, co vás napadne při úschově vaší hotovosti či cenností mimo domácnost, je zřejmě schránka v některé z bank. Ať už se jedná o osobní dokumenty, zlato, důvěrné materiály nebo šperky po babičce, bankovní schránky nabízejí relativní bezpečí. Jedním z nejlákavějších benefitů nebankovních institucí je ale naprostá anonymita. Která je v bankách nemyslitelná. Do bezpečnostních schránek nemohou úřady ani exekutoři a je jen na vás, co si do nich uložíte.

Většina poskytovatelů nabízí svým klientům srovnatelné ceny. V čem ale můžeme najít velké rozdíly, jsou právě služby. Potřebujete jít do své schránky v sobotu odpoledne, ve tři hodiny ráno nebo během státního svátku, s tím, že budete během pěti minut obslouženi? To je v bankovních institucích nemyslitelné. Ovšem dnes už je tento nadstandardní servis naštěstí běžný nejen ve světě, ale i u nás.

Bezpečnostní schránky 24SAFE se nalézají v podzemním sejfu a do výdejních míst jsou robotem vyzvednuty po zadání všech bezpečnostních prvků. Díky absenci lidského faktoru jsou téměř nedobytné.

PR článek firmy SAFE24. www.24safe.cz