Velký koronavirový podfuk míří do finále. Představa smrtícího viru, který zachvátil planetu, se hroutí jako domeček z karet a další a další odborníci přinášejí informace o tom, že je celá koronavirová „pandemie“ jen bouří ve sklenici vody.

Nejzásadnější politický projev poslední doby přednesl na čtvrtečním jednání Senátu Parlamentu České republiky Jan Žaloudík, lékař, profesor a někdejší ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně. Potvrdil v něm to, že byl humbuk kolem koronaviru vytvořen účelově a uměle a s realitou nemá nic společného.

„Svět se maličko zbláznil a medicína zůstává ve vleku. O medicínu tady ani moc nejde a půjde o ni čím dál míň. Většina z vás měla na střední škole biologii, a tam vás učili o křivce růstu, Gompertzově křivce, podle toho se vyvíjí v životě sexuální aktivita, ambice představitelů, růst hrabošů, růst kvasinek, ale i infekce, epidemie,“ otevřel svůj příspěvek směrem k přítomným senátorům a divákům České televize, která jednání přenášela. Kdyby ČT věděla, co o ní profesor Žaloudík řekne, asi by radši měla výpadek.

„Máme naprosto přesná data o naprosto nepřesných definicích. ÚZIS (Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR) a pan profesor Dušek hned v prvních dnech nastavili software, kde je naprosto jasné, kolik máme lůžek a nemocných na ARO. Nám je v zásadě jedno, kdo pochrlává, kdo se doma přes čaj propije ke zdraví. Nám jde o ty, a to jsou desítky, případně nějaká stovka, kteří projdou špitálem, aby nám je nezahltili. To se neděje. Rezerva je tam v současné době obrovská. Jak na ventilátorech, tak v tom ostatním. (…) Kdo někdy vypisoval úmrtní oznámení, tak ví, že je tam základní příčina onemocnění, bezprostřední příčina, komorbidity… Většina našich starších pacientů, seniorů, k nimž já se blížím a taky tak jednou umřu, končí na nějakou formu zápalu plic – nemusí to být virová, ale kterákoli jiná pneumonie. A jenom bych upozornil… Česká televize se samozřejmě zbláznila. Ta se naprosto zbláznila. Dělá čtyřiadvacetihodinový speciál na koronavirus,“ prohlásil zostra.

„Já vám navrhnu tento speciál: V ČR ročně umírá 30 000 pacientů na nádor ročně. Jsme pyšní na těch 60 000, které vyléčíme, ale 80 lidí denně zemře, to je každých dvacet minut jeden. Představte si ráno zprávy v šest hodin, kde oznámí: Vážení spoluobčané, už nám umřelo od půlnoci 18 občanů, v 6.20 čekáme, že zemře další, teď nám hlásí, že umřel pan Novák ve Vysokém Mýtě. V 8 hodin to bude o dalších šest víc. Dovedete si to představit? A k tomu by se říkalo, že pacienti mají chodit pro rohlíky se lněným sáčkem, ve kterém není žádný karcinogen. Dovedu si představit jakoukoli fámu. Ale 300 lidí umírá v zemi denně naprosto přirozenou obměnou. Někdo na dálnici, někdo s nožem v zádech, ale drtivá většina proto, že jsou staří.“

Senátor také připomněl, že hranice, kdy se omezují například návštěvy v nemocnicích při jakékoli viróze, je kolem 1860 nemocných na 100 000 obyvatel. „To se stalo koncem ledna ve třech krajích, kdy probíhala chřipková epidemie. To je 18 600 na milion obyvatel a 186 000 v republice. Dovedete si představit 186 000 Covidů-19? To bychom se tady zbláznili. A to je jen hygienická norma proto, abychom zvážili jako ředitelé nemocnic omezení návštěv. To je každoroční rutina.“

To, že je světová pandemie podvod, je již evidentní. O tom, proč byla falešná pandemie vyhlášena a „zblbla“ celý svět, se dočtete v hlavním tématu dubnové Šifry s názvem Virus, který změní svět. Všichni museli jet podle podobného scénáře, jak připomněl i profesor Žaloudík. „Nezpochybňuji nic. Ta vláda se nemohla jinak chovat. Svět se zbláznil, Česká televize se zbláznila, ale teď jde o to to všechno normalizovat. (…) Podívejte se všichni na počítače na tu chřipku, je to asi šestý graf, jak se nám to začíná hezky ohýbat, moc dramat se neděje.“

Lékař také popsal, že v nemocnici, kde proudí na chemoterapii 250 lidí denně a probíhá 20 operací, se po měsíci „konečně dobrali ke dvěma Covidům“. Testy si dělají sami, aby měli přehled. A jak oni dva pacienti s rakovinou, kteří se nakazili Covidem-19, dopadli? „Ti jsou až na tu rakovinu zdraví. Znervózněli až najednou, když byli pozitivní na koronavirus, ale jinak mají ,jenom‘ rakovinu. Rakovina ale už dneska najednou nikoho nestraší v současné době, nebo mrtvice. A proto podporuji slova doktora Valíka, který říkal, ať nás nechají starat se také o ostatní pacienty. Pro nadměrné omezování provozu už není důvod, i když blbne celý svět nahlas a napříč. Ale za tím je něco dalšího a není to jenom medicína, těch virů je tady spousta,“ sdělil svůj názor na tuto celosvětovou akci, která připomíná svým stylem operaci pod falešnou vlajkou.

Nikoli ve smyslu, že by ji provedl někdo jiný, než se uvádělo, jako byly například teroristické útoky z 11. září 2001 (celý seriál o této převratné akci moderních dějin, díky které lze kompletně pochopit principy mediální manipulace, si můžete zdarma přečíst zde), ale že je uměle vytvořena nějaká situace, která ve skutečnosti slouží k nějakému účelu. V tomto případě k restartu světové ekonomiky, o kterém se více dočtete v dubnové Šifře. To, o čem mluví profesor Žaloudík, popsal i německý lékař Wolfgang Wodarg, ale ten to řekl příliš brzy, když bajce o koronaviru lidi ještě věřili, a tak měl oplétačky s úřady.

Šifru č. 4/2020 si můžete přečíst v tištěné či digitální verzi. Poštovné a balné je zdarma

Fakta, která vycházejí o koronaviru najevo, jsou zdrcující. Jeden z nejznámějších a nejrespektovanějších českých lékařů, kardiolog Jan Pirk, poté, co ve zdraví přežil nakažení „smrtícím koronavirem“, přišel do Českého rozhlasu Dvojka říct moderátorce Tereze Kostkové a všem posluchačům, že je to prachobyčejná chřipka. Jan Pirk to říkal od začátku; po hysterickém odsouzení svých slov byl sice na chvíli donucen zařadit zpátečku, ale nyní, kdy nákazu na vlastní kůži prodělal – a to, že jsme taháni za nos, dochází stále většímu množství lidí, takže už se o tom může mluvit –, to zopakoval znovu. „V hotelu v Rakousku, kde jsme bydleli, to dostali prakticky všichni. Já přece nebudu kázat vodu a pít víno. Tvrdil jsem od začátku, že to je nová chřipka, která se tu objevila, a u většiny lidí kromě té rizikové skupiny to prostě proběhne jako chřipka,“ řekl Jan Pirk. „Původně se říkalo, že rizikovou skupinou jsou senioři nad 65 let, ale jak vidíte, jsem příkladem toho, že se na to nemusí umřít. Ukazuje se, že rizikovou skupinou jsou obézní pacienti, kuřáci, diabetici, lidé s plicními onemocněními a lidé, kteří mají sníženou imunitu. Ale ta skupina je mnohem menší než senioři. (…) Musí se rozlišovat věk kalendářní od biologického. Padesátník může být biologicky osmdesátník.“

Profesor Pirk rovněž zmínil to, že to, co říkal on, možná věděl i náměstek ministra zdravotnictví (a vrchní koronabijec) Roman Prymula, kterého zpěvák Tří sester v rozhovoru pro IDnes.cz vtipně nazval „šíleným inspektorem Dreyfusem“, ale „nemohl to říct z politických důvodů“.

V karanténě, kterou trávil během nemoci s celou rodinou na chalupě, se Jan Pirk dostal i ke čtení velmi zajímavých knih. „Četl jsem různé knížky, třeba jsem četl Největší lži v dějinách, které ovlivnily zásadně chod lidské společnosti. Je strašně zajímavé, že lži začínaly už ve starém Egyptě …“

A pokračuje se v nich úspěšně dodneška, jak vidno. O tom, proč byla operace „pod falešnou vlajkou“, prezentovaná jako „nemoc Covid-19“, použita jako nástroj k restartu světové ekonomiky, pojednává dubnové číslo Šifry.

Ačkoli jde zjevně o globální akci řízenou z nejvyšších pater mocenské pyramidy (ať už je v nich kdokoli), což je nejlépe vidět na synchronizaci korporátních médií, nadnárodních institucí jako Světová zdravotnická organizace (WHO) i časové souslednosti a podivném šíření viru SARS-Cov-2, který se chová v jednotlivých zemích „podle potřeby“, každý stát k „pandemii“ přistoupil trochu jinak, podle aktuálních potřeb. Někde se koronavirus prakticky neřeší, například ve Švédsku, jinde se sice utlumila ekonomika, třeba v Německu, ale nemoc se zde vůbec nehrotí. Pak jsou země jako Španělsko nebo Itálie, kde se hysterie z nějakého důvodu vybičovala co nejvýš a statistiky se tu uměle přifukovaly s cílem vyvolat co nejvíc strachu. O tom, proč zrovna ve Španělsku nebo v Itálii se řešil koronavirus právě tímto způsobem, se dočtete ve velkém článku v Šifře, která vyjde na začátku května.

A pak je tady Česká republika, kde při tažení proti koronaviru hrozí vylití vaničky i s dítětem a totální likvidace živnostníků a menších či středních firem. Kromě utlumení ekonomiky jako v ostatních zemích zde do hry ještě navíc vstupují obchodní zájmy jistého svěřenského fondu, jehož obmyšlená osoba, takzvaný beneficient, je shodou okolností též premiérem země. A je tak v největším střetu zájmů, který nemá v demokratickém světě a moderní historii obdoby. Čím déle tedy vedení země bude represivní opatření natahovat, tím víc na tom svěřenský fond vydělá, neboť cena podniků, o které měl dlouhodobě zájem, klesne ke dnu. Andrej Babiš s ministrem obchodu Karlem Havlíčkem na začátku dubna dokonce prohlásili, že připouštějí „znárodňování některých větších firem“. Očekávat lze jistě i nabídky na převzetí firem, které takzvaně nejdou odmítnout.

Namísto rychlého uvolnění situace, neboť účel koronavirových opatření, tedy zpomalení přehřáté ekonomiky, byl již splněn (a proto také všude ze světa ohledně koronaviru přicházejí najednou dobré zprávy), se u nás opatření natahují do krajnosti a vedení státu si vaří vlastní polívku. Právě zdánlivě chaotický způsob „rozvolňování“ opatření k tomu zavdává největší podezření – hobbymarkety se otevřou zrovna na Velikonoce, kdy tam zamíří rekordní množství lidí, a ministr průmyslu a obchodu to zdůvodňuje slovy, že tam jsou vysoké stropy. Farmářské trhy ale otevře později (přitom mají stropy nejvyšší), stejně jako kadeřnictví. Kolik lidí se tak asi sejde v kadeřnictví, kam se mohou objednat?

Ostatní země ekonomiku sice v duchu „protikoronavirové strategie“ také utlumily, ale například Němci živnostníkům pomohou podporou až do výše 416 000 korun měsíčně, Britové pak 76 700 korunami po dobu tří měsíců. Ne, to není výplata, to jsou prostředky na pokrytí nákladů, mezd a dalších věcí, aby mohli živnost či podnik udržet v chodu. Pokud se vám to zdá hodně, tak vězte, že třeba známý šéfkuchař Jan Punčochář z Restaurace U Matěje přiznal, že ho zavřená restaurace s nulovými tržbami stojí milion korun měsíčně.

Likvidace českých živnostníků a podniků, o kterou se Andrej Babiš snaží od svého vstupu do politiky, tak míří k hořkému finále. Až pustí vláda zblblý národ z klece, skutečných obětí koronavirového šílenství začne skokově přibývat. I bez rýmy. Tohle bude teprve ta pravá epidemie. Epidemie bankrotů, masivního propouštění a zoufalých lidských osudů. Jistě, pane premiére…

Milan Vidlák, časopis Šifra