Čert a elektrosmog nikdy nespí. Nechte se změřit

Čert a elektrosmog nikdy nespí, ví i český léčitel Ivan Rybjanský, který boduje po celém světě se svým vynálezem, jenž harmonizuje okolní prostředí. Pro svůj Somavedic našel i skvělý německý přístroj, který dokáže jeho účinky změřit.

Před několika lety se Ivan Rybjanský (47), vynálezce unikátního přístroje Somavedic, který neutralizuje elektrosmog a geopatogenní zóny, setkal se špičkovým lékařem, jenž mu vpálil: „Hele, ty tvoje čakry, já jsem chirurg, řežu třicet let, a za tu dobu jsem teda žádné nepotkal.“ Tato zkušenost léčitele z Lovosic natolik ovlivnila, že se na to, co dělá, od té doby dívá i z druhé strany. „Na začátku něco postavíte, vychází vám to. Vychází to i přátelům, na kterých to ,zkoušíte´, i ostatním lidem, ale musíte vždy hledat důkazy a vyšší a vyšší prokazatelnost. Proto se brzy bude Somavedic zkoumat ve výzkumném ústavu, proto žádám i o certifikát u americké FDA, jakési obdoby českého Ústavu pro kontrolu léčiv,“ vysvětluje svůj postoj k energiím a jevům, které mozek materialistického člověka raději popírá, neboť neví, jak je uchopit.

Neocenitelným pomocníkem, díky němuž se dostává „z nehmotného světa do hmotného“, je pro Ivana Rybjanského biorezonanční přístroj Bicom od německé společnosti Regumed: „Nechci se uzavírat v nějaké okrajové bublině. Je potřeba ty dva světy spojit.“

Ne vždycky se to ale podaří tak, jak by si člověk představoval. Když se po krátké červencové dovolené pan Rybjanský vrátil do své dílny a kanceláře v severočeských Lovosicích, čekalo ho pár horkých chvil a nepříjemných e-mailů. „Pane Vidlák, stal se průšvih. Jsem pod palbou.“ Tentokrát to bylo kvůli jednomu z našich posledních článků, kde jsme zmiňovali i biorezonanční přístroje, s nimiž není úplně snadné zacházet, ač si to mnozí lidé myslí; neškolený člověk může naopak napáchat víc škody než užitku.

Právě společnost Regumed, jež je se svými Bicomy jedničkou na světovém trhu a klade velký důraz na pravidelná školení všech, kteří s nimi přijdou do styku, „aby se vyfiltrovali lidé, kteří nic neumí, jen vyberou peníze, zapnou mašinu, a neumí ani přečíst výsledky“. Jelikož je Bicom coby jediná biorezonance certifikován jako zdravotnické zařízení, obsluhují jej z velké části lékaři, kteří zběhli k alternativě. Mají k němu přirozeně blízko. V původní verzi textu jsem měl ale větu, ze které to nevyplývalo, kulantně řečeno, neboť jsem panu Rybjanskému špatně rozuměl a příliš zobecnil. A i když jsem to ve finální verzi upravil a v Šifře to vyšlo dobře, dostala se tato věta do éteru skrze jiný časopis. A oheň byl na střeše.

Pan Rybjanský přitom na Bicom nedá dopustit, a tak z toho byl celý přešlý. Pravda je, že o Bicomu často mluví, a tak mě napadlo, že je na čase, abych se jej na to, jak si tento německý přístroj rozumí se Somavedicem, pořádně vyptal. Je to totiž zatím jediný přístroj, který dokáže účinky Somavedicu spolehlivě změřit.

Co to je ale vlastně vůbec ta biorezonance? Zjednodušeně řečeno moderní metoda, která vychází z poznání, že každá látka, buňka či předmět mají svou jedinečnou frekvenci a vytvářejí elektromagnetické vlnění. A to, jak víme, se dá měřit. V lidském těle tak lze najít i frekvence cizorodých prvků, jež se v něm ukládají – ať už jde o různé bakterie, viry, alergeny, mykózy či těžké kovy. Bicom tyto „negativní“ vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla nejprve zachytí, tudíž se bezvadně hodí pro diagnostiku. Ale to není vše. Následně umí využít toho, že v sobě má nahrané statisíce těch správných frekvencí, odpovídajících tomu, jak by orgány a systémy v těle měly fungovat, leč kvůli zdevastovanému životnímu prostředí a tunám chemie nefungují.

Tyto frekvence pak, zjednodušeně řečeno, vrací do těla zrcadlovou formou „léčivých“ vibrací. Je to podobné, jako když „napíchnete“ na diagnostiku auto v servisu. Bicom je v podstatě takový servis pro lidské tělo – s tím rozdílem, že rozbité součástky nemusíte hned měnit a házet do šrotu, ale dá se s nimi pracovat.

První Bicom byl uveden na trh již v roce 1987; od té doby jich po světě funguje přes 17 000. Shodou okolností zhruba stejně jako Somavediců. „I když Bicom ve většině případů obsluhují ,alternativní´ lékaři a jde o zdravotnické zařízení, je stále brán jako něco okrajového, neboť funguje na zvláštním principu. Ti nealternativní lékaři (jako třeba šéf České lékařské komory Milan Kubek, který tradiční čínskou medicínu ohodnotil slovy, že jsou to jenom kozí bobky) veškeré informační technologie, biorezonanční a kvantová pole posílají k šípku a vysmívají se jim. Pro to jejich myšlení je to neuchopitelné. Na škole do nich něco šest let bouchali – je to podobné jako s dítětem, kterému řeknete ,tohle je červená a tohle je modrá´. Vezmete jiné dítě a řeknete mu ,to není modrá, ale žlutá´. A celý život si bude myslet, že to je žlutá. Dokud sám nebude chtít pochopit, jak věci opravdu fungují,“ trefně glosuje Ivan Rybjanský. Moderní, kvantové pojetí světa vychází z toho – a chápe to stále více lidí –, že i to, co považujeme za hmotu, je jen hodně zahuštěná energie o velmi nízké frekvenci.

Somavedic Medic i ostatní typy přístroje můžete zakoupit na eshop.casopis-sifra.cz

Spojení Somavedicu – který tvoří destička s připevněnými drahými kameny a kovy do tvaru pyramidy, v níž každý konkrétní minerál „vibruje“ na určité frekvenci a má schopnost tuto léčivou vibraci na principu řízeného uvolňování jejich energie vyzařovat do okolního prostředí, a tak harmonizovat vše živé i neživé – a společnosti Regumed, respektive jejího Bicomu, jenž má v sobě nahrány též statisíce frekvencí, tak nutně bylo pouze otázkou času.

„Oni si Somavedic na návrh Jana Rychnovského z jejich českého zastoupení změřili a po několikaměsíčním testování jsme odjeli do Mnichova. Na osobním setkání jsme se s tehdejším ředitelem domluvili, že typ přístroje Somavedic Medic se začne pro ně vyrábět speciálně jako Regumed Protector a budou ho dávat jako příslušenství k Bicomu,“ vzpomíná pan Rybjanský na počátek velmi plodné spolupráce. I proto jde dnes značná část produkce českých Somavediců do Německa. Ostatně v opačném gardu se zase stala Česká republika třetím nejúspěšnějším trhem pro biorezonanční přístroje Bicom třetím nejúspěšnějším trhem – hned po Německu a Číně.

Průkopníkem české biorezonance je doktor Josef Pekárek, muž z tradiční lékařské rodiny, ovšem „líznutý“ alternativou, který je přesvědčen o tom, že základní zátěží, která blokuje uzdravení organismu, je právě geopatie a elektrosmog. A tak si vzal Somavedic brzy do parády. „Vyzkoušel to na sobě, v ordinaci, na své zdravotní sestře a pak udělal školení v Bratislavě pro asi 150 lidí, kde své výsledky spolu se mnou odprezentoval. Těch 150 lidí se zvedlo a já jsem nosil Somavedicy z kufru auta jako vietnamský trhovec. Dostal jsem punc, že Somavedic funguje,“ vzpomíná Ivan Rybjanský na průlomový okamžik.

I díky Bicomu pak přišel na věci, které by mu jinak docházely léta. Čert a elektrosmog totiž nikdy nespí. „Když vezmu předchozí roky, člověk měl doma Somavedic, ale Bicom stále hlásil: Je tam pořád geopatie a elektrosmog. Přišel jsem na to, že to daný člověk neměl z domova, ale z práce. Jenže to byl strojvedoucí a nemohl tam mít Somavedic. Tak jsme mu zkoušeli dát domů dva Medicy, tři Medicy, aby se doma úplně vyčistil. No jo, ale on přestal spát, protože byl z návalu té energie, kterou dostal, přebuzený. A ani za tu noc, kdy byl doma, to ty tři Medicy nedokázaly kompletně vyčistit. Proto tenkrát vznikla myšlenka přenosného Somavedicu, který se nabije u domácího Somavedicu. Je to taková první rychlá pomoc ve formě přívěsku.“

Novější Bicomy už dovedou podle frekvencí rozlišit i to, odkud přesně záření pochází, zda z mobilního vysílače, vysokého napětí či záření wi-fi. Na základě toho je Ivan Rybjanský stále ideálně schopen reagovat, ladit a upravovat výrobu. Pokud si chcete ověřit, že i váš Somavedic funguje tak, jak slibuje, můžete se nechat přeměřit v nějakém biorezonančním centru.

Vyražte se změřit

Brno – tel. 602 289 992, www.biorezonance.net; Jeseník – tel. 608 020 415, hlasnybiorezonance@email.cz Kladno – tel. 604 281 545, www.soulad.info; Opava – tel. 608 880 590, www.obicom.cz, Pro zvířata – Opava – tel. 606 712 512, www.veterinarninemocnice.cz, Kyjov – tel. 720 504 640, www.naseporadna.cz; Ostrava – tel. 603 264 006, www.lich.cz; Praha- Klánovice – tel. 737 284 121, www.bioret.cz; Havlíčkův Brod – tel. 774 625 507, www.bicom.hb, Praha 5 – tel. 603 229 455, www.homeopatie-biorezonance.cz; Žďár nad Sázavou – tel. 608 557 805, www.biorezo.cz

eshop.casopis-sifra.cz/somavedic/

Tento článek je komerční prezentací firmy Somavedic Technologies,
s. r. o. Každá firma má svůj příběh. Chcete světu povědět ten svůj?
Pokud o takovou spolupráci budete mít zájem nebo budete mít zajímavý tip, o kom byste si chtěli přečíst, kontaktujte nás na 
milan.vidlak@wordpress-634652-2064135.cloudwaysapps.com.